O marce

Nowa polska marka skupiająca się na produktach do pielęgnacji stóp.

Powstała w 2021 r., swoją oficjalną premierą na wiosennym Kongresie LNE (26-27.03.2022 r.) zapowiada obecność na rynku produktów w postaci lekkich kremowych musów w formie pianki do pielęgnacji skóry stóp. Marka otrzymała nagrodę INNOWACJE LNE w kategorii Podologia.

W piankach zastosowano innowacyjny składnik Teflose® (Propanediol, Aqua, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid) – naturalny rozgałęziony polisacharyd, który zawiera ramnozę, glukozę i kwas glukuronowy. Jest otrzymany w procesie bakteryjnej fermentacji. Tworzy na powierzchni skóry unikalną powłokę podobną do teflonu, która zabezpiecza skórę.

Kosmetyki do stóp w postaci pianek, mają lekką konsystencję ze skoncentrowanym bogatym składem.  Idealne na co dzień oraz na zakończenie zabiegów podologicznych, pedicure, podiatrycznych. Doskonały produkt dla osób uprawiających sport. Polecany również dla diabetyków.

Umieszczone są w aluminiowych pojemnikach pod ciśnieniem o pojemności 150 ml. Dodatkowo na opakowaniu, umieszczone są najważniejsze informacje na temat produktu. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem, a następnie w pozycji pionowej nacisnąć aplikator. Specjalistyczny krem do pielęgnacji skóry stóp, który wydobywa się z pojemnika ma postać musu w formie przyjemnej pianki, która łatwo rozprowadza się na skórze stóp. Dla użytkownika jest to bardzo wygodne, a przede wszystkim higieniczne rozwiązanie.

Jedno opakowanie wystarcza na około 120 aplikacji, czyli 3-4 miesiące stosowania go rano lub wieczorem.

Główne zalety produktów to:

  • Aplikacja za pomocą końcówki dozującej gwarantuje wysoki poziom użycia.
  • Formuła pianki pozwala na higieniczną aplikację kremu każdego dnia.
  • Pozwala na założenie skarpet lub rajstop zaraz po aplikacji.
  • 3 x bardziej wydajny niż tradycyjne kremy.
  • Zastosowanie preparatu „wielkości orzecha włoskiego” wystarczy na rozprowadzenie kremu na powierzchni skóry obu stóp.
  • Nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy po użyciu preparatu możliwe szybkie założenie butów, skarpet, rajstop.
  • Tworzy nietłustą, zabezpieczającą skórę powłokę podobną do „teflonu”.